Інтергрупа "всеук"


ВСЕУКраїнська інтергрупа ДДА та ДДДС

 

Що це таке?

Інтергрупа служить для налагодження зв’язків та комунікацій між різними групами ДДА та іншими організаціями, що надають послуги співтовариству ДДА в певному регіоні / місті. Членами Інтергрупи є представники від кожної групи. Інтергрупа розвиває і просуває ідеї співтовариства ДДА і включає такі служіння як Голова, Секретар, Казначей та ряд інших. Всі служіння обираються та виконуються добровільно  членами ДДА.

 

ВСЕУКраїнська Інтергрупа (ВСЕУК):

На даний момент Інтергрупа збирається раз або двічі на місяць, залежно від потреб. Під час зборів обговорюються пропозиції, вирішуються актуальні проблеми та питання, відбувається процес голосування з питань, що стосуються ДДА в цілому. Інтергрупа також керує та опікується коштами – добровільними внесками від груп ДДА, які використовуються для організації форумів, публікації матеріалів ДДА та фінансування різноманітних проектів, які ухвалені Інтергрупою.

 

Які обов’язки представника групи в Інтергрупі?

  • Відвідувати збори Інтергрупи.
  • Знайомити членів своєї групи з інформацією та звітами   Інтергрупи.
  • Сповіщати Інтергрупу про питання та пропозиції, які хвилюють його групу. 
  • Брати участь в роботі Інтергрупи та комітетів: допомагати у обслуговуванні груп, допомагати у здійсненні технічної підтримки сайту,  надавати допомогу під час організації заходів та форумів.

Участь

Запрошуємо від кожної групи існуючої в Україні делегувати двох представників для участі у роботі інтергрупи. "Наше загальне благополуччя повинне стояти на першому місці, особисте одужання залежить від єдності ДДА." (Традиція 1)

 

Де відбуваються зустрічі Інтергрупи?

Зустрічі відбуваються в Скайп.

 

Як зв'язатися?

Зв'язатися з Інтергрупою Ви можете, зв’язавшись з представником Інтергрупи в групі ДДА вашого міста, яку Ви відвідуєте, або написати на електронну пошту Всеукраїнської Інтергрупи  dda.ukraina@gmail.com

або знайшовши у фейсбук профіль "Dda Ukraina"

або задзвонивши на гарячу лінію.